Suplování:   Pondělí 16.1.2023 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.A

     

ŠA

               

1.B

       

ŠA

             

3.A

   

ŠA

                 

3.B

   

ŠA

                 

3.C

   

ŠA

                 

3.D

   

ŠA

                 

4.A

     

ŠA

ŠA

             

4.B

     

ŠA

ŠA

             

4.C

     

ŠA

ŠA

             

7.B

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

7.C

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

9.B

     

TA

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Adamíčková Alžběta

       

..

             

Bartáková Dobrina

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Dobrovodská Marie

   

..

                 

Fonferová Eva

-

KUMP

KUMP

KUMP

KUMP

KUMP

....

....

....

-

-

-

Franicová Marie

     

..

               

Gallerová Hana

   

..

                 

Hrbková Kristýna

     

-

               

Chmelová Renáta

     

..

..

             

Krejsová Martina

   

-

                 

Luková Kateřina

-

..

..

..

..

LOKV

NOVA

-

-

-

-

-

Neradová Klára

   

..

                 

Nováková Šárka

   

....

                 

Novotná Jitka

     

..

-

             

Redko Yeuheniya

 

-

                   

Schwarzová Jana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Skálová Tereza

       

-

             

Sklenářová Kateřina

             

-

..

-

-

-

Srbová Lucie

     

-

-

             

Šenk Pavel

-

-

TOCM

PAZD

-

SAMI

..

-

-

-

-

-

Volková Monika

-

-

TOCM

-

..

DLOU

..

....

-

-

-

-

Zágoršeková Zuzana

         

VORI

....

         

Křečková Dana

     

..

               

Kurylová Alena

     

..

..

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

9B

         

jiný

jiný

         

Hv

     

jiný

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Kumpoštová Iveta

1.hod

supl. (FONF)

Cj

5.C

(5C)

do úvazku

 

2.hod

supl. (FONF)

M

5.C

(5C)

do úvazku

 

3.hod

supl. (FONF)

Vla

5.C

(5C)

do úvazku

 

4.hod

supl. (FONF)

Tv

5.C

(Tv_v)

do úvazku

 

5.hod

supl. (FONF)

Cj

5.C

(Poč2)

do úvazku

Adamíčková Alžběta

4. hod Obecný pedagogický dozor

Arnot Martin

3.hod

odpadá

M

7.C

   

Čepeljuková Fryčová Kateřina

1.hod

přesun <<

Inf

6.B

(Poč2)

z 18.1. 6.hod

 

4.hod

odpadá

Aj

4.B (4B2)

   

Dlouhá Jana

2.hod

odpadá

Cj

7.B

   
 

5.hod

supl. (VOLK)

Z

9.A

(7B)

za odpadlou

Dobrovodská Marie

2. hod Obecný pedagogický dozor

Gallerová Hana

2. hod Obecný pedagogický dozor

Chmelová Renáta

3., 4. hod Obecný pedagogický dozor

Krejsová Martina

2. hod Obecný pedagogický dozor

Lokajíčková Jaroslava

2.hod

odpadá

Aj

3.C (3C2)

   
 

4.hod

odpadá

Aj

4.B (4B1)

   

Lokvencová Lenka

5.hod

spojeno (LUKO)

Cj

8.B (8BC2)

(8D)

 

Neradová Klára

2. hod Obecný pedagogický dozor

Nováková Eva

2.hod

odpadá

Aj

3.C (3C1)

   
 

6.hod

Dozor v šatnách 2. stupně

 

Nováková Šárka

2. hod Obecný pedagogický dozor

Novotná Jitka

3., 4. hod Obecný pedagogický dozor

Pazdera Martin

3.hod

spojeno (SENK)

MHv

6.B (6Tv1)+

(Tv_j)

 
 

4.hod

odpadá

Tv

7.B (Chl)

   
 

5.hod

odpadá

MHv

7.C (7Tv2)+

   
 

8.hod

přesun <<

Tv

9.B (Chl)

(Tv_v)

z 17.1. 8.hod

 

9.hod

přesun <<

Tv

9.B (Chl)

(Tv_v)

z 17.1. 9.hod

Průša Jan

7.hod

odpadá

Pc

7.C (Chl)

   
 

8.hod

odpadá

Pc

7.C (Chl)

   

Řezníková Dana

1.hod

odpadá

M

7.B

   

Skálová Tereza

4. hod Obecný pedagogický dozor

Srbová Lucie

3., 4. hod Obecný pedagogický dozor

Točíková Marie

2.hod

spojeno (VOLK)

Tv

8.B (Dív)

(Tv_v)

 
 

2.hod

supl. (SENK)

Tv

8.B (Chl)

(Tv_v)

za odpadlou

Vojáčková Jiřina

7.hod

odpadá

Pc

7.C (Dív)

   
 

8.hod

odpadá

Pc

7.C (Dív)

   

Šandorová Michaela

5.hod

spojeno (SENK)

VTv

7.A (7Tv1)+

(U_Vv)

 

Voříšková Bohumila

5.hod

spojeno (ZAGO)

KŠj

7.A (7Ma)+

(5B)

 

Zágoršeková Zuzana

1.hod

odpadá

Z

7.C

   

Kurylová Alena

3., 4. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3. hod

1.B

4. hod

3.A

2. hod

3.B

2. hod

3.C

2. hod

3.D

2. hod

4.A

3., 4. hod

4.B

3., 4. hod

4.C

3., 4. hod

5.C

1.hod

Cj

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

2.hod

M

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

3.hod

Vla

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

4.hod

Tv

 

(Tv_v)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

5.hod

Cj

 

(Poč2)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

6.A

3.hod

MHv

6Tv1

(Tv_j)

spojí

Pazdera Martin

(SENK)

6.B

1.hod

Inf

 

(Poč2)

přesun <<

Čepeljuková Fryčová Kateřina

z 18.1. (St) 6.hod

 

1.hod

Cj

   

odpadá

 

(LUKO)

 

3.hod

MHv

6Tv1

(Tv_j)

spojí

Pazdera Martin

(SENK)

 

6.hod

Pc

Chl

 

odpadá

 

(SENK)

7.A

5.hod

KŠj

7Ma

(5B)

spojí

Voříšková Bohumila

(ZAGO)

 

5.hod

VTv

7Tv1

(U_Vv)

spojí

Šandorová Michaela

(SENK)

7.B

0.- 11. hod

7.C

0.- 11. hod

8.A

8.hod

KAJv

8JaŠ

 

odpadá

 

(SKLE)

8.B

2.hod

Tv

Dív

(Tv_v)

spojí

Točíková Marie

(VOLK)

 

2.hod

Tv

Chl

(Tv_v)

supluje

Točíková Marie

(SENK)

 

5.hod

Cj

8BC2

(8D)

spojí

Lokvencová Lenka

(LUKO)

8.C

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VOLK)

 

8.hod

KAJv

8JaŠ

 

odpadá

 

(SKLE)

8.D

8.hod

KAJv

8JaŠ

 

odpadá

 

(SKLE)

9.A

5.hod

Z

 

(7B)

supluje

Dlouhá Jana

(VOLK)

9.B

8.hod

Tv

Chl

(Tv_v)

přesun <<

Pazdera Martin

z 17.1. (Út) 8.hod

 

9.hod

Tv

Chl

(Tv_v)

přesun <<

Pazdera Martin

z 17.1. (Út) 9.hod

 

3. hod

 

 

Suplování:   Úterý 17.1.2023 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7.B

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

7.C

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bartáková Dobrina

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Coufalová Eva

             

-

       

Fonferová Eva

-

KUMP

KUMP

KUMP

KUMP

....

-

-

-

-

-

-

Klimt Alena

             

-

       

Kovaříková Olga

             

-

-

     

Luková Kateřina

-

....

..

POCE

LOKV

-

-

-

-

-

-

-

Nováková Šárka

               

-

-

-

 

Pazdera Martin

         

....

..

-

       

Šenk Pavel

-

-

PRUS

MARS

....

-

..

..

..

..

-

-

Točíková Marie

-

-

-

....

SAMI

-

..

..

       

Hyhlíková Marta

 

-

                   

Volková Monika

-

-

-

-

PAZD

-

..

-

..

..

-

-

Kurylová Alena

             

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Kumpoštová Iveta

1.hod

supl. (FONF)

Cj

5.C

(5C)

do úvazku

 

2.hod

supl. (FONF)

M

5.C

(5C)

do úvazku

 

3.hod

supl. (FONF)

Pří

5.C

(5C)

do úvazku

 

4.hod

supl. (FONF)

Hv

5.C

(5C)

do úvazku

Arnot Martin

5.hod

odpadá

M

7.C

   

Čepeljuková Fryčová Kateřina

3.hod

odpadá

Aj

7.B (7B2)

   

Dlouhá Jana

0.hod

odpadá

CCJn

7.B (CČj1)

   
 

2.hod

odpadá

Cj

7.B

   

Fixová Jitka

4.hod

odpadá

Aj

7.C (7C2)

   

Lokvencová Lenka

4.hod

spojeno (LUKO)

Cj

8.B (8BC2)

(8D)

 

Maršálová Kristýna

3.hod

spojeno (SENK)

FJv

9.C (9Tv)+

(UC5)

 

Pazdera Martin

4.hod

spojeno (VOLK)

Tv

7.A (Dív)

(Tv_v)

 
 

8.hod

přesun >>

Tv

9.B (Chl)

 

na 16.1. 8.hod

 

9.hod

přesun >>

Tv

9.B (Chl)

 

na 16.1. 9.hod

Počepická Katarína

3.hod

supl. (LUKO)

Cj

6.B

(6C)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

Fy

7.C

   

Průša Jan

2.hod

spojeno (SENK)

UPv

8.D (8Tv1)+

(Tv_j)

 
 

2.hod

změna

UPv

8.B (8Tv2)+

(Tv_j)

 

Sedláčková Jitka

1.hod

odpadá

Njd

7.B (7Nd2)+

   

Sklenářová Kateřina

4.hod

odpadá

Aj

7.C (7C1)

   

Štěpánková Jana

3.hod

odpadá

Aj

7.B (7B1)

   

Šandorová Michaela

4.hod

supl. (TOCM)

Tv

6.B (Chl)

(U_Vv)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Vv

7.B

   
 

5.hod

odpadá

Vv

7.B

   
 

8.hod

odpadá

Vv

7.C

   
 

9.hod

odpadá

Vv

7.C

   

Změny v rozvrzích tříd:

5.C

1.hod

Cj

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

2.hod

M

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

3.hod

Pří

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

4.hod

Hv

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

6.A

6.hod

MHv

6Tv1

 

odpadá

 

(SENK)

6.B

3.hod

Cj

 

(6C)

supluje

Počepická Katarína

(LUKO)

 

4.hod

Tv

Chl

(U_Vv)

supluje

Šandorová Michaela

(TOCM)

 

6.hod

MHv

6Tv1

 

odpadá

 

(SENK)

6.C

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(TOCM)

 

7.hod

Pc

Chl

 

odpadá

 

(SENK)

7.A

4.hod

Tv

Dív

(Tv_v)

spojí

Pazdera Martin

(VOLK)

7.B

0.- 11. hod

7.C

0.- 11. hod

8.A

2.hod

UPv

8Tv1

(Tv_j)

spojí

Průša Jan

(SENK)

 

2.hod

UPv

8Tv2

(Tv_j)

změna

Průša Jan

 
 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VOLK)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(SENK)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VOLK)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(SENK)

8.B

2.hod

UPv

8Tv1

(Tv_j)

spojí

Průša Jan

(SENK)

 

2.hod

UPv

8Tv2

(Tv_j)

změna

Průša Jan

 
 

4.hod

Cj

8BC2

(8D)

spojí

Lokvencová Lenka

(LUKO)

8.C

2.hod

UPv

8Tv2

(Tv_j)

změna

Průša Jan

 
 

2.hod

UPv

8Tv1

(Tv_j)

spojí

Průša Jan

(SENK)

8.D

2.hod

UPv

8Tv2

(Tv_j)

změna

Průša Jan

 
 

2.hod

UPv

8Tv1

(Tv_j)

spojí

Průša Jan

(SENK)

9.A

3.hod

FJv

9Tv

(UC5)

spojí

Maršálová Kristýna

(SENK)

9.B

3.hod

FJv

9Tv

(UC5)

spojí

Maršálová Kristýna

(SENK)

 

8.hod

Tv

Chl

 

přesun >>

 

na 16.1. (Po) 8.hod

 

9.hod

Tv

Chl

 

přesun >>

 

na 16.1. (Po) 9.hod

9.C

3.hod

FJv

9Tv

(UC5)

spojí

Maršálová Kristýna

(SENK)

 

 

Suplování:   Středa 18.1.2023 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.C

     

ŠA

               

1.D

       

ŠA

             

5.A

     

ŠA

ŠA

             

5.B

     

ŠA

ŠA

             

5.C

     

ŠA

ŠA

             

7.B

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

7.C

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Flégrová Jana

       

..

             

Bartáková Dobrina

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Fonferová Eva

-

....

KUMP

   

KUMP

NOVA

-

-

-

-

-

Hrbková Kristýna

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Ivaškovičová Kateřina

     

..

..

             

Luková Kateřina

-

..

CEPE

LOKV

..

ZAGO

TOCM

-

-

-

-

-

Nováková Šárka

   

SCHW

SCHW

SCHW

SCHW

-

-

-

-

   

Petrnoušek Pavel

       

-

SATO

-

         

Potužníková Radka

     

..

               

Šenk Pavel

-

-

....

VORI

SATO

ARNO

..

-

-

-

-

-

Treybalová Tereza

       

-

             

Volková Monika

-

-

..

PAZD

-

ARNO

....

-

..

..

-

-

Voříšková Bohumila

 

-

SEDL

                 

Žvátorová Ingrid

     

..

..

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Kumpoštová Iveta

2.hod

supl. (FONF)

Vla

5.C

(5C)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (FONF)

Tv

5.C

(Tv_j)

přespočetná hod.

Flégrová Jana

4. hod Obecný pedagogický dozor

Arnot Martin

5.hod

spojeno (SENK)

Tv

8.A (Chl)

(Poč1)

 

Čepeljuková Fryčová Kateřina

2.hod

supl. (LUKO)

Cj

6.B

(Poč3)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

Aj

7.B (7B2)

   
 

6.hod

přesun >>

Inf

6.B

 

na 16.1. 1.hod

Diblíková Martina

2.hod

Učebna pedagogického dozoru

 

Dlouhá Jana

4.hod

odpadá

Cj

7.B

   
 

8.hod

odpadá

Hv

7.B

   

Fixová Jitka

5.hod

odpadá

Aj

7.C (7C2)

   

Fonferová Eva

3.hod

odpadá

Cj

5.C

   
 

4.hod

odpadá

M

5.C

   

Ivaškovičová Kateřina

3., 4. hod Obecný pedagogický dozor

Lokvencová Lenka

3.hod

spojeno (LUKO)

Cj

8.B (8BC2)

(8D)

 

Nováková Eva

6.hod

Dozor v jídelně

 

Pazdera Martin

2.hod

odpadá

Tv

7.C (Chl)

   
 

3.hod

spojeno (VOLK)

Tv

6.A (Dív)

(Tv_z)

 
 

8.hod

přesun <<

Tv

8.C (Chl)

(Tv_z)

z 19.1. 8.hod

 

9.hod

přesun <<

Tv

8.C (Chl)

(Tv_z)

z 19.1. 9.hod

Potužníková Radka

3. hod Obecný pedagogický dozor

Průša Jan

3.hod

odpadá

UPv

7.C (7Tv2)+

   

Řezníková Dana

5.hod

odpadá

M

7.B

   

Satori Jitka

4.hod

spojeno (SENK)

NJv

9.C (9Tv)+

(UC2)

 
 

5.hod

spojeno (PETR)

KNJv

9.C (9Rjd)+

(UC2)

 

Sedláčková Jitka

1.hod

odpadá

Njd

7.B (7Nd2)+

   
 

2.hod

spojeno (VORI)

Njd

9.B (9Šd1)

(UC1)

 

Schwarzová Jana

2.hod

supl. (NOSA)

Pr

3.C

(3C)

přespočetná hod.

 

3.hod

supl. (NOSA)

M

3.C

(3C)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (NOSA)

Vv

3.C

(3C)

dozor

 

5.hod

supl. (NOSA)

Pc

3.C

(3C)

dozor

Sklenářová Kateřina

5.hod

odpadá

Aj

7.C (7C1)

   

Štěpánková Jana

2.hod

odpadá

Aj

7.B (7B1)

   

Točíková Marie

6.hod

Dozor v jídelně

 
 

6.hod

odpadá

VkZ

7.C

   

Treybalová Tereza

4. hod Obecný pedagogický dozor

Vojáčková Jiřina

5.hod

Učebna pedagogického dozoru

 

Voříšková Bohumila

3.hod

spojeno (SENK)

ŠpJv

7.A (7Tv1)+

(9A)

 

Zágoršeková Zuzana

5.hod

supl. (LUKO)

D

7.A

(9B)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

Z

7.B

   

Žvátorová Ingrid

3., 4. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

3. hod

1.D

4. hod

3.C

2.hod

Pr

 

(3C)

supluje

Schwarzová Jana

(NOSA)

 

3.hod

M

 

(3C)

supluje

Schwarzová Jana

(NOSA)

 

4.hod

Vv

 

(3C)

supluje

Schwarzová Jana

(NOSA)

 

5.hod

Pc

 

(3C)

supluje

Schwarzová Jana

(NOSA)

5.A

3., 4. hod

5.B

3., 4. hod

5.C

2.hod

Vla

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

5.hod

Tv

 

(Tv_j)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

3., 4. hod

6.A

3.hod

Tv

Dív

(Tv_z)

spojí

Pazdera Martin

(VOLK)

6.B

2.hod

Cj

 

(Poč3)

supluje

Čepeljuková Fryčová Kateřina

(LUKO)

 

6.hod

Inf

   

přesun >>

 

na 16.1. (Po) 1.hod

7.A

3.hod

ŠpJv

7Tv1

(9A)

spojí

Voříšková Bohumila

(SENK)

 

5.hod

D

 

(9B)

supluje

Zágoršeková Zuzana

(LUKO)

7.B

0.- 11. hod

7.C

0.- 11. hod

8.A

5.hod

Tv

Dív

(Poč1)

spojí

Arnot Martin

(VOLK)

 

5.hod

Tv

Chl

(Poč1)

spojí

Arnot Martin

(SENK)

 

6.hod

MHv

8Tv1

 

odpadá

 

(SENK)

8.B

3.hod

Cj

8BC2

(8D)

spojí

Lokvencová Lenka

(LUKO)

 

6.hod

MHv

8Tv1

 

odpadá

 

(SENK)

8.C

6.hod

MHv

8Tv1

 

odpadá

 

(SENK)

 

8.hod

Tv

Chl

(Tv_z)

přesun <<

Pazdera Martin

z 19.1. (Čt) 8.hod

 

9.hod

Tv

Chl

(Tv_z)

přesun <<

Pazdera Martin

z 19.1. (Čt) 9.hod

8.D

1.hod

D

   

odpadá

 

(LUKO)

 

6.hod

MHv

8Tv1

 

odpadá

 

(SENK)

9.A

4.hod

NJv

9Tv

(UC2)

spojí

Satori Jitka

(SENK)

 

5.hod

KNJv

9Rjd

(UC2)

spojí

Satori Jitka

(PETR)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VOLK)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VOLK)

9.B

2.hod

Njd

9Šd1

(UC1)

spojí

Sedláčková Jitka

(VORI)

 

4.hod

NJv

9Tv

(UC2)

spojí

Satori Jitka

(SENK)

 

5.hod

KNJv

9Rjd

(UC2)

spojí

Satori Jitka

(PETR)

9.C

4.hod

NJv

9Tv

(UC2)

spojí

Satori Jitka

(SENK)

 

5.hod

KNJv

9Rjd

(UC2)

spojí

Satori Jitka

(PETR)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 19.1.2023 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.E

     

ŠA

               

2.A

     

ŠA

               

2.B

     

ŠA

               

2.C

       

ŠA

             

2.D

       

ŠA

             

7.B

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

7.C

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Blida Svitlana

     

-

               

Bartáková Dobrina

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Byloková Alice

       

..

             

Čechová Romana

           

..

         

Fonferová Eva

-

KUMP

KUMP

KUMP

-

KUMP

KUMP

-

-

-

-

-

Klimt Alena

     

....

               

Jurková Olga

       

-

             

Krupičková Jana

     

..

               

Lokvencová Lenka

     

-

LOKA

..

-

-

-

-

-

-

Luková Kateřina

-

..

-

..

-

..

-

-

..

-

-

-

Mykhailova Svitlana

     

..

               

Pazdera Martin

       

..

..

-

-

       

Rakoušová Alena

       

..

             

Redko Yeuheniya

       

-

             

Šenk Pavel

-

-

MARS

-

-

SEDL

..

-

-

-

-

-

Volková Monika

-

..

-

PAZD

..

..

..

-

..

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kumpoštová Iveta

1.hod

supl. (FONF)

Cj

5.C

(5C)

do úvazku

 

2.hod

supl. (FONF)

M

5.C

(5C)

do úvazku

 

3.hod

supl. (FONF)

Cj

5.C

(5C)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (FONF)

Vv

5.C

(5C)

do úvazku

 

6.hod

supl. (FONF)

Vv

5.C

(5C)

přespočetná hod.

Blida Svitlana

3. hod Obecný pedagogický dozor

Arnot Martin

3.hod

odpadá

M

7.C

   

Byloková Alice

4. hod Obecný pedagogický dozor

Čechová Romana

3.hod

odpadá

7.B

   
 

4.hod

odpadá

7.C

   

Dlouhá Jana

1.hod

odpadá

Cj

7.B

   
 

3.hod

přesun <<

Hv

6.B

(7B)

z 20.1. 6.hod

Klimt Alena

3. hod Obecný pedagogický dozor

Jurková Olga

4. hod Obecný pedagogický dozor

Krupičková Jana

3. hod Obecný pedagogický dozor

Lokajíčková Jaroslava

4.hod

změna

Aj

8.D (8D1)

(9A)

 
 

4.hod

spojeno (LOKV)

Aj

8.D (8D2)

(9A)

 

Maršálová Kristýna

2.hod

spojeno (SENK)

FJv

9.C (9Tv)+

(UC5)

 

Mykhailova Svitlana

3. hod Obecný pedagogický dozor

Nováková Šárka

3.hod

odpadá

Pc

2.B

   

Pazdera Martin

3.hod

spojeno (VOLK)

Tv

6.A (Dív)

(Tv_j)

 
 

8.hod

přesun >>

Tv

8.C (Chl)

 

na 18.1. 8.hod

 

9.hod

přesun >>

Tv

8.C (Chl)

 

na 18.1. 9.hod

Rakoušová Alena

4. hod Obecný pedagogický dozor

Řezníková Dana

2.hod

odpadá

M

7.B

   

Sedláčková Jitka

5.hod

spojeno (SENK)

NJv

7.A (7Tv1)+

(UC1)

 

Štěpánková Jana

6.hod

Učebna pedagogického dozoru

 

Šandorová Michaela

3.hod

Učebna pedagogického dozoru

 

Zágoršeková Zuzana

2.hod

odpadá

Z

7.C

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

3. hod

2.A

3. hod

2.B

3. hod

2.C

4. hod

2.D

4. hod

5.C

1.hod

Cj

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

2.hod

M

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

3.hod

Cj

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

5.hod

Vv

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

6.hod

Vv

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

6.A

3.hod

Tv

Dív

(Tv_j)

spojí

Pazdera Martin

(VOLK)

6.B

3.hod

Hv

 

(7B)

přesun <<

Dlouhá Jana

z 20.1. (Pá) 6.hod

 

3.hod

Cj

   

odpadá

 

(LUKO)

7.A

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VOLK)

 

5.hod

NJv

7Tv1

(UC1)

spojí

Sedláčková Jitka

(SENK)

7.B

0.- 11. hod

7.C

0.- 11. hod

8.B

5.hod

Cj

8BC2

 

odpadá

 

(LUKO)

 

5.hod

Cj

8BC1

 

odpadá

 

(LOKV)

8.C

6.hod

   

odpadá

 

(CECH)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VOLK)

 

8.hod

Tv

Chl

 

přesun >>

 

na 18.1. (St) 8.hod

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VOLK)

 

9.hod

Tv

Chl

 

přesun >>

 

na 18.1. (St) 9.hod

8.D

4.hod

Aj

8D1

(9A)

změna

Lokajíčková Jaroslava

 
 

4.hod

Aj

8D2

(9A)

spojí

Lokajíčková Jaroslava

(LOKV)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VOLK)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(SENK)

9.A

2.hod

FJv

9Tv

(UC5)

spojí

Maršálová Kristýna

(SENK)

 

5.hod

Z

   

odpadá

 

(VOLK)

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(LUKO)

9.B

2.hod

FJv

9Tv

(UC5)

spojí

Maršálová Kristýna

(SENK)

9.C

2.hod

FJv

9Tv

(UC5)

spojí

Maršálová Kristýna

(SENK)

 

 

Suplování:   Pátek 20.1.2023 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

3.D

 

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

             

7.B

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

7.C

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

TA

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dobrovodská Marie

 

..

..

..

..

             

Fonferová Eva

-

KUMP

KUMP

KUMP

KUMP

-

-

-

-

-

-

-

Štěrbová Anna

-

..

REZN

..

STEP

DLOU

..

-

-

-

-

-

Lokvencová Lenka

-

..

STEP

VORI

CEPE

....

-

-

-

-

-

-

Luková Kateřina

-

-

....

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Šenk Pavel

-

-

PAZD

PAZD

PAZD

..

..

-

-

-

-

-

Hyhlíková Marta

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Volková Monika

-

-

-

PAZD

....

PAZD

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kumpoštová Iveta

1.hod

supl. (FONF)

Cj

5.C

(5C)

do úvazku

 

2.hod

supl. (FONF)

M

5.C

(5C)

do úvazku

 

3.hod

supl. (FONF)

Pc

5.C

(5C)

do úvazku

 

4.hod

supl. (FONF)

Pří

5.C

(5C)

přespočetná hod.

Arnot Martin

1.hod

odpadá

M

7.C

   

Čepeljuková Fryčová Kateřina

4.hod

supl. (LOKV)

Cj

8.D

(Poč3)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Aj

7.B (7B2)

   

Dlouhá Jana

5.hod

supl. (STAN)

VkO

9.C

(7B)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

Hv

7.C

   
 

6.hod

přesun >>

Hv

6.B

 

na 19.1. 3.hod

Dobrovodská Marie

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Fixová Jitka

2.hod

odpadá

Aj

7.C (7C2)

   

Pazdera Martin

2.hod

spojeno (SENK)

MHv

8.D (8Tv1)+

(Tv_z)

 
 

3.hod

spojeno (VOLK)

Tv

9.A (Dív)

(Tv_v)

 
 

3.hod

supl. (SENK)

Tv

9.A (Chl)

(Tv_v)

za odpadlou

 

4.hod

spojeno (SENK)

MHv

6.B (6Tv1)+

(Tv_v)

 
 

5.hod

spojeno (VOLK)

Tv

9.B (Dív)

(Tv_v)

 

Počepická Katarína

6.hod

odpadá

Fy

7.B

   

Řezníková Dana

2.hod

supl. (STAN)

VkO

9.A

(6B)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

M

7.B

   

Sklenářová Kateřina

2.hod

odpadá

Aj

7.C (7C1)

   

Štěpánková Jana

2.hod

spojeno (LOKV)

Aj

9.B (9B2)

(UC4)

 
 

4.hod

supl. (STAN)

VkO

9.B

(UC4)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Aj

7.B (7B1)

   

Voříšková Bohumila

3.hod

spojeno (LOKV)

Cj

8.C (8C1)

(9A)

 
 

4.hod

Učebna pedagogického dozoru

 

Zágoršeková Zuzana

5.hod

odpadá

Z

7.B

   

Změny v rozvrzích tříd:

3.D

1.- 4. hod

5.C

1.hod

Cj

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

2.hod

M

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

3.hod

Pc

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

 

4.hod

Pří

 

(5C)

supluje

Kumpoštová Iveta

(FONF)

6.A

4.hod

MHv

6Tv1

(Tv_v)

spojí

Pazdera Martin

(SENK)

 

5.hod

Pc

Chl

 

odpadá

 

(SENK)

 

6.hod

Pc

Chl

 

odpadá

 

(SENK)

6.B

4.hod

MHv

6Tv1

(Tv_v)

spojí

Pazdera Martin

(SENK)

 

6.hod

Hv

   

přesun >>

 

na 19.1. (Čt) 3.hod

7.A

5.hod

D

   

odpadá

 

(LUKO)

 

6.hod

VkO

   

odpadá

 

(STAN)

7.B

0.- 11. hod

7.C

0.- 11. hod

8.A

1.hod

Cj

   

odpadá

 

(LOKV)

 

2.hod

MHv

8Tv1

(Tv_z)

spojí

Pazdera Martin

(SENK)

8.B

2.hod

MHv

8Tv1

(Tv_z)

spojí

Pazdera Martin

(SENK)

8.C

2.hod

MHv

8Tv1

(Tv_z)

spojí

Pazdera Martin

(SENK)

 

3.hod

Cj

8C1

(9A)

spojí

Voříšková Bohumila

(LOKV)

8.D

2.hod

MHv

8Tv1

(Tv_z)

spojí

Pazdera Martin

(SENK)

 

4.hod

Cj

 

(Poč3)

supluje

Čepeljuková Fryčová Kateřina

(LOKV)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(LUKO)

9.A

2.hod

VkO

 

(6B)

supluje

Řezníková Dana

(STAN)

 

3.hod

Tv

Dív

(Tv_v)

spojí

Pazdera Martin

(VOLK)

 

3.hod

Tv

Chl

(Tv_v)

supluje

Pazdera Martin

(SENK)

9.B

2.hod

Aj

9B2

(UC4)

spojí

Štěpánková Jana

(LOKV)

 

4.hod

VkO

 

(UC4)

supluje

Štěpánková Jana

(STAN)

 

5.hod

Tv

Dív

(Tv_v)

spojí

Pazdera Martin

(VOLK)

9.C

5.hod

VkO

 

(7B)

supluje

Dlouhá Jana

(STAN)

 

Zpracováno v systému Bakaláři