Suplování:   Pondělí 27.6.2022 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.A

 

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

           

1.B

 

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

           

1.C

 

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

1.D

 

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

2.A

 

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

           

2.B

 

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

           

8.C

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

         

9.A

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

         

9.B

 

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

             

9.C

 

TA

TA

TA

TA

             

9.D

 

TA

TA

TA

TA

TA

TA

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hrbková Kristýna

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Bartoníček Tomáš

-

-

-

FALT

SKLE

-

-

-

-

-

-

-

Byloková Alice

 

..

..

..

..

....

-

-

-

-

-

-

Coufalová Eva

 

..

..

..

..

DOBR

           

Diblíková Martina

 

..

..

..

....

..

..

         

Faltejsková Jana

         

..

..

         

Fixová Jitka

 

..

SKLE

..

..

SKLE

..

         

Franicová Marie

 

..

..

VORI

-

..

..

         

Gallerová Hana

 

..

..

..

..

..

           

Klimt Alena

 

..

..

..

..

POTU

           

Jurková Olga

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Lokajíčková Jaroslava

-

....

LOKV

..

NOVO

-

..

-

-

-

-

-

Neradová Klára

 

..

..

..

..

..

           

Nováková Eva

 

STEP

STEP

..

..

DOBR

..

         

Počepická Katarína

 

..

..

....

..

             

Rakoušová Alena

 

..

..

..

..

....

....

....

....

-

-

-

Řezníková Dana

-

..

..

DLOU

....

VOJA

..

-

-

-

-

-

Šenk Pavel

-

VOLK

VOLK

-

VOLK

-

..

-

-

-

-

-

Točíková Marie

 

-

..

SATO

PAZD

             

Vaněk Petr

-

..

                   

Lanzendörferová Zuzana

-

-

....

..

..

-

..

-

..

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Hrbková Kristýna

1.- 11. hod Obecný pedagogický dozor

Arnot Martin

4.hod

odpadá

SMv

9.D (9Ma2)+

   

Byloková Alice

1.- 11. hod Obecný pedagogický dozor

Coufalová Eva

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Čechová Romana

1.hod

odpadá

Ch

9.A

   

Diblíková Martina

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Dlouhá Jana

3.hod

supl. (REZN)

M

6.B

(6B)

za odpadlou

Dobrovodská Marie

5.hod

spojeno (NOVA)

Aj

3.A (3A1)

(3A)

 
 

5.hod

supl. (COUF)

Aj

3.A (3A2)

(3A)

za odpadlou

Faltejsková Jana

3.hod

supl. (BART)

Inf

5.B

(Poč2)

za odpadlou

Fixová Jitka

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Franicová Marie

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Gallerová Hana

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Klimt Alena

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Jurková Olga

1.- 11. hod Obecný pedagogický dozor

Lokvencová Lenka

2.hod

spojeno (LOKA)

Aj

7.D (7D1)

(7D)

 

Neradová Klára

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Nováková Eva

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Novotná Jitka

4.hod

supl. (LOKA)

Aj

3.B

(U_Rj)

za odpadlou

Pazdera Martin

4.hod

supl. (TOCM)

8.A

(9B)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

MHv

9.B (9Tv2)+

   
 

5.hod

odpadá

Tv

9.A (Chl)

   
 

8.hod

odpadá

Tv

8.C (Chl)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

8.C (Chl)

 

zrušeno

Počepická Katarína

5.hod

odpadá

Fy

8.C

   
 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Potužníková Radka

5.hod

Dozor v jídelně

 

Průša Jan

7.hod

odpadá

Pc

7.D (Chl)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Pc

7.A (Chl)

 

zrušeno

Rakoušová Alena

1.- 11. hod Obecný pedagogický dozor

Satori Jitka

3.hod

supl. (TOCM)

VkZ

8.A

(UC2)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

Aj

9.A (9Aa2)

   

Sedláčková Jitka

4.hod

odpadá

NJv

9.D (9JaN)+

   

Sklenářová Kateřina

2.hod

spojeno (FIXO)

Aj

5.C (5C2)

(7C)

 
 

3.hod

odpadá

Aj

9.A (9Aa1)

   
 

4.hod

supl. (BART)

Inf

6.C

(Poč2)

za odpadlou

 

5.hod

spojeno (FIXO)

Aj

7.C (7CA2)

(7C)

 

Štěpánková Jana

1.hod

spojeno (NOVA)

Aj

3.C (3C1)

(8A)

 
 

2.hod

spojeno (NOVA)

Aj

6.B (6B2)

(8A)

 
 

3.hod

odpadá

Aj

9.B (9Ba1)

   

Točíková Marie

5.hod

odpadá

Tv

9.A (Dív)

   
 

6.hod

odpadá

9.D

   
 

8.hod

odpadá

Tv

8.C (Dív)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

8.C (Dív)

 

zrušeno

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Vaněk Petr

4.hod

odpadá

SMv

9.C (9Ma1)+

   
 

6.hod

odpadá

M

8.C

   

Vašková Marcela

4.hod

přesun <<

Vv

6.A

(7B)

z 6.hod

 

4.hod

odpadá

DUv

9.C (9Vv1)+

   
 

6.hod

přesun >>

Vv

6.A

 

na 4.hod

 

8.hod

odpadá

VkO

7.B

 

zrušeno

Vojáčková Jiřina

3.hod

odpadá

Pc

8.C (Dív)

   
 

5.hod

spojeno (REZN)

M

9.C (9CM1)

(6A)

 
 

8.hod

odpadá

Pc

7.A (Dív)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Pc

7.A (Dív)

 

zrušeno

Volková Monika

1.hod

spojeno (SENK)

Tv

6.B (Chl)

(Tv_z)

 
 

2.hod

spojeno (SENK)

Tv

7.B (Chl)

(Tv_v)

 
 

4.hod

spojeno (SENK)

Tv

7.A (Chl)

(Tv_z)

 

Voříšková Bohumila

3.hod

supl. (FRAN)

Hv

8.B

(Hv)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

ŠpJv

9.D (9JaŠ)+

   

Zágoršeková Zuzana

1.hod

odpadá

Z

9.C

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 5. hod

1.B

1.- 5. hod

1.C

1.- 11. hod

1.D

1.- 11. hod

2.A

1.- 5. hod

2.B

1.- 5. hod

3.A

5.hod

Aj

3A1

(3A)

spojí

Dobrovodská Marie

(NOVA)

 

5.hod

Aj

3A2

(3A)

supluje

Dobrovodská Marie

(COUF)

3.B

4.hod

Aj

 

(U_Rj)

supluje

Novotná Jitka

(LOKA)

3.C

1.hod

Aj

3C1

(8A)

spojí

Štěpánková Jana

(NOVA)

4.B

6.hod

Aj

4B1

 

odpadá

 

(LOKA)

 

6.hod

Aj

4B2

 

odpadá

 

(NOVA)

5.B

3.hod

Inf

 

(Poč2)

supluje

Faltejsková Jana

(BART)

 

5.hod

Vv

   

odpadá

 

(FALT)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(FALT)

5.C

2.hod

Aj

5C2

(7C)

spojí

Sklenářová Kateřina

(FIXO)

6.A

4.hod

Vv

 

(7B)

přesun <<

Vašková Marcela

z 6.hod

 

4.hod

Fy

   

odpadá

 

(POCE)

 

6.hod

Vv

   

přesun >>

 

na 4.hod

6.B

1.hod

Tv

Chl

(Tv_z)

spojí

Volková Monika

(SENK)

 

2.hod

Aj

6B2

(8A)

spojí

Štěpánková Jana

(NOVA)

 

3.hod

M

 

(6B)

supluje

Dlouhá Jana

(REZN)

6.C

4.hod

Inf

 

(Poč2)

supluje

Sklenářová Kateřina

(BART)

 

6.hod

Pc

Chl

 

odpadá

 

(LAZU)

7.A

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(POCE)

 

4.hod

Tv

Chl

(Tv_z)

spojí

Volková Monika

(SENK)

 

6.hod

Aj

7A2

 

odpadá

 

(FIXO)

 

8.hod

Pc

Dív

 

odpadá

 

(VOJA)

 

8.hod

Pc

Chl

 

odpadá

 

(PRUS)

 

9.hod

Pc

Dív

 

odpadá

 

(VOJA)

7.B

2.hod

Tv

Chl

(Tv_v)

spojí

Volková Monika

(SENK)

 

8.hod

VkO

   

odpadá

 

(VASK)

7.C

5.hod

Aj

7CA2

(7C)

spojí

Sklenářová Kateřina

(FIXO)

7.D

1.hod

M

   

odpadá

 

(VANE)

 

2.hod

Aj

7D1

(7D)

spojí

Lokvencová Lenka

(LOKA)

 

7.hod

Pc

Chl

 

odpadá

 

(PRUS)

8.A

3.hod

VkZ

 

(UC2)

supluje

Satori Jitka

(TOCM)

 

4.hod

 

(9B)

supluje

Pazdera Martin

(TOCM)

8.B

1.hod

Cj

8BC2

 

odpadá

 

(FRAN)

 

3.hod

Hv

 

(Hv)

supluje

Voříšková Bohumila

(FRAN)

8.C

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(PAZD)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(TOCM)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(PAZD)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(TOCM)

 

1.- 6. hod

9.A

1.- 6. hod

9.B

5.hod

Hv

   

odpadá

 

(FRAN)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(REZN)

 

1.- 4. hod

9.C

5.hod

M

9CM1

(6A)

spojí

Vojáčková Jiřina

(REZN)

 

6.hod

Hv

   

odpadá

 

(FRAN)

 

1.- 4. hod

9.D

8.hod

Vv

   

odpadá

 

(LAZU)

 

9.hod

Vv

   

odpadá

 

(LAZU)

 

1.- 6. hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři